GovCMS8 (8.x-1.7) - en to si translation catalogue (20 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Item
si: අයිතමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
