GovCMS8 (8.x-1.8) - en to ka translation catalogue (39 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: File
ka: ფაილი

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Open
ka: ღია

en: Top
ka: ზედა

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Page
ka: გვერდი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Off
ka: გამორთვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Items
ka: ელემენტები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Info
ka: ინფო

en: Style
ka: სტილი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: - All -
ka: - ყველა -
