GovCMS8 (8.x-1.9) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
