govCMS8 UI (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina
