govCMS8 UI (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Footer
ca: Peu

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: mobile
ca: mòbil

en: Pagination
ca: Paginació

en: wide
ca: ample

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: narrow
ca: estret
