govCMS8 UI (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: mobile
eu: mugikorra

en: wide
eu: zabalera

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia
