govCMS8 UI (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Footer
lv: Kājene

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: mobile
lv: mobilā

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs
