govCMS8 UI (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Home
ps: کور

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Footer
ps: پښۍ

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: mobile
ps: موبایل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې

en: narrow
ps: نری
