govCMS8 UI (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Footer
ro: Subsol

en: Tabs
ro: Taburi

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: mobile
ro: mobil

en: Pagination
ro: Paginație

en: wide
ro: larg

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: First page
ro: Prima pagină

en: narrow
ro: îngust
