govCMS8 UI (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Footer
ru: Подвал

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: mobile
ru: Мобильный

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: wide
ru: широкий

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: First page
ru: Первая страница

en: narrow
ru: узкий
