GovCMS8 Starter Theme (GOV.AU UI-Kit based) (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Custom Settings
hu: Egyedi beállítások

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Dark
hu: Sötét

en: -none-
hu: -nincs-

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal
