GovCMS8 Starter Theme (GOV.AU UI-Kit based) (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Custom Settings
lt: Pasirinktiniai nustatymai

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current
