GovCMS8 Starter Theme (GOV.AU UI-Kit based) (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Custom Settings
pl: Własne ustawienia

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Dark
pl: Ciemny

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Submit search
pl: Wyszukaj

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current
