GovCMS8 Starter Theme (GOV.AU UI-Kit based) (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Dark
vi: Sẫm màu
