GovDelivery Bulletins (8.x-1.10) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: enabled
vi: bật

en: Submit
vi: Gửi đi

en: disabled
vi: tắt

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Expires
vi: Hết hạn

en: Data
vi: Dữ liệu

en: Queue
vi: Hàng đợi
