GovDelivery Bulletins (8.x-1.11) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: Created
mr: प्रकाशन
