GovDelivery Bulletins (8.x-1.12) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: Submit
eu: Bidali

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Created
eu: Sortua

en: Data
eu: Datu

en: Queue
eu: Ilara
