GovDelivery Bulletins (8.x-1.6) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: enabled
be: уключана

en: Submit
be: Захаваць

en: disabled
be: адключана

en: Settings
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: Data
be: Дадзенныя
