GovDelivery Bulletins (8.x-1.6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Submit
hy: Կիրառել

en: disabled
hy: անջատված

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է
