GovDelivery Bulletins (8.x-1.8) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Submit
dz: བྱིན།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
