GovDelivery Bulletins (8.x-1.8) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Submit
he: שלח

en: disabled
he: מושבת

en: Settings
he: הגדרות

en: Created
he: נוצר

en: Data
he: נתונים

en: Queue
he: תור
