GovDelivery Bulletins (8.x-1.8) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: disabled
te: అచేతనం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Created
te: సృష్టితం
