GovDelivery Bulletins (8.x-1.9) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: Submit
ca: Envia

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Created
ca: Creat

en: Expires
ca: Expira

en: Data
ca: Dades

en: Item ID
ca: ID d'element
