GovDelivery Bulletins (8.x-1.9) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: Submit
cs: Odeslat

en: disabled
cs: vypnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Expires
cs: Expiruje

en: Item ID
cs: ID položky
