GovDelivery Bulletins (8.x-1.9) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: enabled
id: hidup

en: Submit
id: Kirim

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Created
id: Dibuat

en: Expires
id: Kadaluarsa

en: Item ID
id: ID butir
