GovDelivery Bulletins (8.x-1.9) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: Submit
kk: Жіберу

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Created
kk: Құрылған
