GovDelivery Bulletins (8.x-1.9) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: enabled
nn: aktivert

en: Submit
nn: Legg inn

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Created
nn: Laga
