GovDelivery Bulletins (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: enabled
oc: activat

en: Submit
oc: Sometre

en: disabled
oc: desactivat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Data
oc: Donadas

en: Item ID
oc: Identificant d'element
