GovDelivery Bulletins (8.x-1.9) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: Submit
sk: Odoslať

en: disabled
sk: vypnuté

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Expires
sk: Vyprší

en: Data
sk: Údaje

en: Queue
sk: Rad

en: Item ID
sk: ID položky
