The Governor (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Menu
hr: Izbornik

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
