The Governor (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Menu
hu: Menü

en: Updated
hu: Frissítve

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Close
hu: Bezár

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: New
hu: Új

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create_content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Tabs display toggle
hu: Fülmegjelenítés kapcsoló
