GovNL (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (105 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: More
eu: Gehiago

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Event
eu: Gertaera

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Attachment
eu: Eranskina

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Desc
eu: Beheraka

en: Events
eu: Gertaerak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: Role
eu: Rol

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: author
eu: egilea

en: Entity
eu: Entitatea

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: Used in
eu: Erabilita

en: Permission
eu: Baimena

en: Global
eu: Globala

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Permanent
eu: Behin betikoa

en: Temporary
eu: Behin-behinekia

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: MIME type
eu: MIME mota

en: Upload date
eu: Data igo

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Who's new
eu: Nor da berria

en: Who's online
eu: Nor dago konektatuta

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Recent content
eu: Eduki berria

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: No people available.
eu: Erabiltzaileek ez dute eskuragarri.

en: Find and manage people interacting with your site.
eu: Bilatu eta kudeatu zure webgunearekin elkarreginean ari den jendea.

en: Update URL alias
eu: Eguneratu URL ezizenak

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
eu: Erabiltzailearen kontuak, rolak eta baimenak kudeatu

en: Changed date
eu: Aldatutako data

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Original language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: With selection
eu: Aukeraketarekin

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Find and manage files.
eu: Fitxategiak aurkitu eta kudeatu.

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu

en: Name or email contains
eu: Izena edo posta elektronikoa

en: A list of new users
eu: Erabiltzaile berrien zerrenda
