GovNL (1.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (19 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: More
mg: Tohiny

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: People
mg: Olona

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Recent content
mg: Ireo lahatsoratra farany
