GovNL (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (107 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: More
sk: Viac

en: On
sk: Zapnúť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Event
sk: Podujatie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Attachment
sk: Príloha

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Files
sk: Súbory

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Events
sk: Udalosti

en: Start date
sk: Dátum od

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Member for
sk: Členom už

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Used in
sk: Použité v

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Global
sk: Globálny

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sk: Používateľ sa považuje za online v tomto čase od posledného zobrazenia stránky.

en: Offset
sk: Ofset

en: Entity type
sk: Typ entity

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Who's new
sk: Kto je nový

en: Who's online
sk: Kto je online

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Monthly archive
sk: Mesačný archív

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Recent content
sk: Najnovší obsah

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Update URL alias
sk: Aktualizovať URL alias

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Asc
sk: Vzostupne

en: With selection
sk: S výberom

en: Welcome!
sk: Vitajte!

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
sk: Na titulnú stránku zatiaľ nebol pridaný žiadny obsah. Postupujte podľa <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Používateľskej príručky</a> a začnite budovať váš web.
