GovNL (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (144 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: More
nl: Meer

en: On
nl: Aan

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Name
nl: Naam

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Default
nl: Standaard

en: Archive
nl: Archief

en: Icon
nl: Pictogram

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Event
nl: Evenement

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Attachment
nl: Bijlage

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Files
nl: Bestanden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Roles
nl: Rollen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Severity
nl: Ernst

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: End Date
nl: Einddatum

en: Desc
nl: Aflopend

en: Events
nl: Evenementen

en: Start date
nl: Begindatum

en: Role
nl: Rol

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: Front page
nl: Voorpagina

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: People
nl: Personen

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: 301 Moved Permanently
nl: 301 Permanente omleiding

en: 307 Temporary Redirect
nl: 307 Tijdelijke omleiding

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: 300 Multiple Choices
nl: 300 Meerkeuzevragen

en: 302 Found
nl: 302 Gevonden

en: 303 See Other
nl: 303 Zie andere

en: 304 Not Modified
nl: 304 Niet gewijzigd

en: 305 Use Proxy
nl: 305 Gebruik proxy

en: Global
nl: Algemeen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
nl: Een gebruiker wordt online verondersteld voor deze tijd nadat hij voor een laatste keer een pagina heeft bekeken.

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: @interval ago
nl: @interval geleden

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Who's new
nl: Wie is nieuw

en: Delete redirect
nl: Omleiding verwijderen

en: Who's online
nl: Wie is online

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Status code
nl: Statuscode

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren.

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: Find and manage people interacting with your site.
nl: Vind en beheer personen die gebruik maken van de website.

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nl: Gebruikersaccounts, rollen en toegangsrechten beheren.

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: Asc
nl: Oplopend

en: 404 page not found
nl: 404 pagina niet gevonden

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Original language
nl: Oorspronkelijke taal

en: With selection
nl: Met selectie

en: Welcome!
nl: Welkom!

en: WID
nl: Watchdog-ID

en: 1 place | @count places
nl[0]: 1 plaats
nl[1]: @count plaatsen

en: Registering module
nl: Module registreren

en: File usage
nl: Bestandsgebruik

en: 403 access denied
nl: 403 geen toegang

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: Find and manage files.
nl: Bestanden vinden en beheren.

en: All content, by month.
nl: Alle inhoud, op maand.

en: Recent content.
nl: Recente inhoud.

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: All content, by letter.
nl: Alle inhoud, op letter.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
nl: Toont een lijst van de nieuwste gebruikersaccounts op de website.

en: Who's online block
nl: 'Wie is online'-blok

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
nl: Toont de gebruikersnamen van de meest recente actieve gebruikers, en het totale aantal actieve gebruikers.

en: Files overview
nl: Bestandenoverzicht

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
nl: Bestandsgebruikinformatie voor {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Name or email contains
nl: Naam of e-mail bevat

en: A list of new users
nl: Een lijst van nieuwe gebruikers

en: There are currently @total users online.
nl: Er zijn nu @total gebruikers online.

en: There are currently 0 users online.
nl: Er zijn nu 0 gebruikers online.

en: A list of users that are currently logged in.
nl: Een lijst van gebruikers die nu zijn ingelogd.

en: List of redirects
nl: Lijst van doorverwijzingen

en: There is no redirect yet.
nl: Er is nog geen omleiding.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
nl: Er is nog geen inhoud gemaakt voor de voorpagina.<br />Volg de <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Gebruikershandleiding</a> om uw site te bouwen.

en: @interval hence
nl: @interval vanaf nu
