GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Value
jv: Biji

en: None
jv: Nihil

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Warning
jv: Weling

en: Other
jv: Liyané

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
