GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Other
my: အခြား

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
