GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: None
nl: Geen

en: Format
nl: Opmaak

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Other
nl: Andere

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties
