GOV.UK Design System (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Value
oc: Valor

en: None
oc: Pas cap

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Warning
oc: Avertiment

en: Other
oc: Autre

en: Tabs
oc: Onglets

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
