GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Page title
cs: Název stránky

en: Warning
cs: Varování

en: Other
cs: Jiné

en: Tabs
cs: Záložky

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Footer menu
cs: Menu patičky
