GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Warning
eu: Kontuz

en: Other
eu: Bestea

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia
