GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Warning
gl: Alerta

en: Other
gl: Outro

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
