GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू
