GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: None
pl: Brak

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Other
pl: Inne

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora
