GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Other
ps: نور

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
