GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: None
ru: Нет

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Demo
ru: Демо

en: Other
ru: Другое

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Footer menu
ru: Меню в подвале

en: Beta
ru: Бета

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора
