GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Value
el: Αξία

en: None
el: Κανένα

en: Format
el: Μορφή

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Other
el: Άλλο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
