GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: None
ro: Nimic

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Warning
ro: Avertizare

en: Other
ro: Altele

en: Tabs
ro: Taburi

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator
