GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Value
ast: Valor

en: None
ast: Nengún

en: Format
ast: Formatu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Other
ast: Otru
