GOV.UK Design System (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: None
az: Yoxdur

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Other
az: Digər

en: Tabs
az: Tablar

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
